Матеріал на цій сторінці не є рекламою організаторів букмекерської діяльності, а розміщений виключно для ознайомлення.

Фрібет за реєстрацію від букмекерських контор України

Рейтинг БК » Фрібет за реєстрацію від букмекерських контор України

Букмекерські компанії України використовують різноманітні стратегії для залучення нових гравців, серед яких – вигідні коефіцієнти, широка лінія подій та добре продумана бонусна програма. Один з найбільш популярних бонусів – це фрібет, тобто безкоштовна ставка, яку можна зробити в БК. Цей вид бонусу може принести гравцеві значну вигоду.

Ліцензія КРАІЛ № 433 від 13.12.2022

Ліцензія КРАІЛ № 128 від 08.08.2023

Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022

Що таке фрібет?

Фрібет – це безкоштовна ставка, яку букмекерська контора пропонує при реєстрації акаунта новим гравцям, іноді при поповненні свого облікового запису. Це основний бонус, який зустрічається у промопрограмі букмекерів.

У більшості випадків вигідно використовувати бонус. Якщо раптом фрібет не зіграє, гравець нічого не втратить. Якщо ж він вгадає результат матчу, на баланс надійде виграш, але за винятком суми фрібету – вона буде повернена букмекеру.

Перевірити наявність бонусу можна у власному кабінеті на сайті букмекерської контори або в момент укладання парі – фрібет показується в купоні ставки.

Накриклад!

Букмекерська контора пропонує безкоштовну ставку на 100 гривень. Ви робите ставку з коефіцієнтом 3.00. Виграш буде розрахований за такою формулою:

Виграш = (сума фрібета х коефіцієнт) – сума фрібета.

Отже, виграш з даного нами, наприклад, складе (100 х 3) – 100 = 200 грн. Таким чином, на ваш рахунок буде зараховано чистий прибуток у розмірі 200 грн.

Типи фрібетів у букмекерських конторах

Букмекерські контори пропонують кілька видів free bet. Наприклад, нові користувачі можуть отримати бонус за реєстрацію, а постійні клієнти — за участь в акціях та в межах програми лояльності. Кожен бонус має свої умови та особливості, які будуть описані нижче.

Фрібет за реєстрацію

Гравці, які тільки що приєдналися до сайту БК, можуть отримати фрі бет. Однією з обов’язкових умов акції є реєстрація облікового запису та його підтвердження. Іноді додатково потрібно зробити депозит у межах ліміту, встановленого оператором. Фрібет за за реєстрацію надається лише один раз.

Фрібет без депозиту

Безкоштовна ставка, яку букмекер надає клієнтам без потреби внесення грошових коштів на рахунок. Це може бути частиною акції для нових користувачів або пропозицією в рамках програми лояльності. Гравець отримує можливість зробити ставку без ризику втратити власні кошти, а в разі виграшу отримує виграш у вигляді реальних грошей.

Фрібет для першої ставки

Цей вид бонусу схожий на бонус за реєстрацію, але призначений для користувачів, які мають акка0унт на сайті вже деякий час, але ще не зробили свою першу ставку. Розмір цього бонусу зазвичай невеликий, зазвичай не більше ніж 100 гривень, але цього достатньо, щоб мотивувати людину на регулярну гру.

Фрібет в рамках акцій

На сайті букмекерів діють акції, в рамках яких можна отримати безкоштовну ставку. Їх можна поділити на постійні та сезонні. Постійні акції діють протягом тривалого часу, тоді як сезонні акції призначені для святкування міжнародних свят або значних подій у спортивній індустрії.

У рамках програми лояльності

У багатьох букмекерських конторах діє програма лояльності. Це багаторівнева система заохочення клієнтів, де людина робить ставки на реальні гроші, накопичує бали лояльності і підвищує свій статус. За перехід на новий рівень гравцю нараховуються різні бонуси, зокрема безкоштовні ставки без депозиту.

За скачування додатку

Сучасні БК слідкують за трендами. Багато з них випустили мобільний додаток на базі Android або iOS, який дозволяє гравцям робити інтерактивні ставки прямо зі смартфона. Щоб стимулювати клієнтів скачати додаток на свої пристрої, букмекери надають фрібет-бонус за його встановлення.

Українські букмекерські контори з фрібет-бонусом

T&Cs Apply

Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022

 1. VBet — крім фрібету за реєстрацію, ця компанія надає бонус за ставки певного типу, при цьому такі переваги можна отримувати щодня.
 2. Favbet — фрібети доступні в рамках тимчасових акцій, що регулярно проводяться на сайті. Зазвичай вони пов’язані з важливими спортивними подіями.

Ми слідкуємо за розвитком ситуації на ринку і регулярно публікуємо інформацію про нові букмекерські контори з фрібетами.

Як працює фрібет у букмекерській конторі?

Букмекерські контори, які пропонують безкоштовні ставки, передбачають, що клієнт:

 1. Виконує умови акції та отримує винагороду, яка відображається в особистому кабінеті.
 2. Відкриває розділ Прематч або Лайв.
 3. Обирає подію, на яку бажає зробити ставку, і яка відповідає умовам безкоштовної ставки.
 4. Вибирає бажаний результат і вводить код безкоштовної ставки або використовує спеціальний перемикач — це залежить від можливостей букмекера.
 5. Підтверджує операцію і очікує на розгляд події.
 6. Якщо клієнт перемагає, виграш зараховується на реальний рахунок або стає доступним для подальшого використання. Якщо ставка програє, безкоштовний бонус анулюється.

Важливо зазначити, що безкоштовну ставку можна використати лише один раз.

Як отримати фрібет?

Процедура отримання безкоштовної ставки описана в бонусній політиці БК. Зазвичай клієнти повинні:

 1. пройти процес реєстрації на офіційному сайті БК;
 2. пройти верифікацію;
 3. мати позитивний баланс.

Конкретні умови отримання безкоштовної ставки визначає акція, в якій вона є винагородою. Наприклад, може знадобитися внести депозит на суму від 100 гривень або зробити експрес на 5 подій.

Умови відіграшу фрібету та виведення виграшу з БК

Зазвичай виграш, отриманий за допомогою фрібета, потрібно відіграти з вейджером х3-5, тобто використати його суму для ставок три-п’ять разів. Зазвичай для цього обирають експреси, що включають 3-4 події з коефіцієнтами 1.4-1.6. Для безкоштовних ставок, виданих як кешбек, ці умови можуть бути простішими.

Термін прокрутки бонусу залежно від умов акції може становити від одного-трьох днів до місяця. Після його завершення виграш від фріспіна надходить на реальний рахунок і стає доступним для виведення. Якщо відіграш не був виконаний вчасно, бонус згорає.

Перед тим, як вивести виграні кошти, клієнт має верифікувати акаунт і хоча б раз використати для ставок суму раніше внесеного депозиту (у деяких БК вейджер може бути вищим). Також у користувача не повинно бути активних бонусів.