Матеріал на цій сторінці не є рекламою організаторів букмекерської діяльності, а розміщений виключно для ознайомлення.

GGbet букмекерська контора
5.0

GGbet букмекерська контора

Ліцензія КРАІЛ № 128 від 08.08.2023

Переваги
 • Широкий вибір ставок на спорт і кіберспорт.
 • Високі коефіцієнти.
 • Швидкі виплати виграшів.
 • Можливість робити ставки в криптовалюті.
Недоліки
 • Немає трансляцій спортивних подій.
 • Іноді трапляються помилки в роботі сайту.
 • Служба підтримки не завжди оперативно відповідає. 

GGbet – це букмекерська контора, яка відома у багатьох країнах Європи, Азії та Америки. У 2023 році компанія отримала ліцензію на проведення своєї діяльності в Україні. Тепер українські гравці мають змогу робити ставки на спорт на сайті ggbet.ua, а також використовувати мобільний додаток для iOS та Android.

Контора спеціалізується на кіберспорті, але також пропонує можливість ставок на традиційні види спорту. Їхня лінія подій включає змагання з усіх популярних ігрових дисциплін. Компанія виступає спонсором найбільших турнірів з CS:GO та Dota 2, а також надає підтримку відомим кіберспортивним командам NAVI та Team Vitality.

⚡️ Сайтggbet.ua
Ліцензія КРАІЛРішення № 128 від 08.08.2023
⭐️ Рік заснування2016
⚽️ Вид спорту20+
🎮 КіберспортCS:GO, Dota 2, LoL, Valorant, Overwatch та ін.
🎁 БонусиВітальний бонус, кешбек, фрібети
📱 Мобільний додатокAndroid, iOS
📞 Служба підтримкиLive-чат, email

Ліцензія GGbet

GGbet вкладає серйозні зусилля у вирішення правових аспектів своєї діяльності. Міжнародний сайт працює під ліцензіями Гібралтару та Мальти, які визнаються більшістю країн. Для здійснення діяльності в Великій Британії, букмекер отримав відповідний дозвіл від місцевої ігрової комісії, що становить додаткове підтвердження його надійності. Ліцензія, виписана для української філії GGbet, належить ТОВ “ГГБЕТ”. Офіційний дозвіл від КРАЇЛ (рішення № 128 та 129) було отримано 8 серпня 2023 року.

Огляд офіційного сайту ГГбет

ГГбет офіційний сайт

Сайт букмекерської компанії GGbet майже не відрізняється від типових порталів букмекерів: його інтерфейс є простим та легко зрозумілим. В “шапці” сайту розташовані розділи, меню пошуку та налаштувань, а зліва розміщений перелік доступних дисциплін для ставок. Сайт GGbet не перевантажений інформацією та графікою, а основна увага приділяється лінії подій, розташованій у центрі сторінки. Клацнувши на конкретну подію, користувач отримує докладний розпис доступних ринків. При цьому, кожна подія супроводжується відеотрансляцією або стрімом.

Ринки на кіберспортивні події представлені на сайті GG.bet за замовчуванням, що логічно враховуючи специфіку бренду. Щоб переглянути розпис для ставок на футбол, хокей, теніс та баскетбол, потрібно перейти у розділ “Спорт”. Також поруч з ним знаходиться розділ “Новини”, де редактори офіційного сайту GGbet збирають останні важливі новини зі світу спорту та кіберспорту.

Реєстрація в БК GGBet

ГГбет реєстрація

Для того, щоб почати ставки у букмекерській конторі GG bet в Україні, вам потрібно створити свій особистий профіль. Реєстрація в БК можлива за трьома способами:

 • за допомогою номера телефону;
 • за адресою електронної пошти;
 • через облікові записи в соціальних мережах.

Швидке створення облікового запису доступне за допомогою профілю в Google, Twitter, Facebook або Steam.

Реєстрація за номером телефону або електронною поштою

 • Перейдіть на сайт букмекера та натисніть кнопку «Реєстрація».
 • Виберіть бажаний спосіб реєстрації в спливаючому вікні.
 • Вкажіть номер телефону або адресу електронної пошти.
 • Придумайте надійний пароль для захисту даних.
 • Погодьтеся з правилами гравця.
 • Пройдіть перевірку на робота.
 • Завершіть реєстрацію.

Після реєстрації ви зможете виконати вхід в особистий кабінет та переходити до поповнення рахунку, щоб робити ставки на спорт у GG bet.

Реєстрація через соціальні мережі

 • Відкрийте меню реєстрації.
 • Натисніть на піктограму обраної соцмережі у верхній частині екрану.
 • Надайте дозвіл на доступ до особистих даних.
 • Підтвердіть реєстрацію.

Клієнти, які вже заповнили анкету та виконали реєстрацію, можуть увійти в особистий кабінет будь-яким доступним способом.

Лінія та коефіцієнти

В лінії букмекерської компанії представлено різноманітні види спорту та кіберспортивних дисциплін. Каталог подій поділений на три категорії-вкладки:

 1. Всі: Ця вкладка містить повний перелік подій, як поточних, так і майбутніх, у всіх доступних дисциплінах.
 2. Live: Тут можна знайти актуальні спортивні події, на які можна робити ставки під час гри, спостерігаючи за динамічно змінюючимися коефіцієнтами.
 3. Найближчі: Ця вкладка включає матчі, які відбудуться в найближчі дні. На них можна робити парі як до початку гри (прематч), так і під час неї (у режимі live).

Проводячи огляд букмекерської компанії GGbet, ми відзначаємо, що коефіцієнти в цій конторі є близькими до середньоринкових. Проте на події зі зниженою маржою (менше 5%) вони можуть бути трохи вищими, ніж у інших букмекерів.

Виразних “аномалій” з коефіцієнтами в GGbet майже не трапляється. Тому використання цієї букмекерської контори для пошуку “вилок”, “коридорів” та інших арбітражних можливостей майже неможливе.

Мінімальна та максимальна сума для ставки

Суми ставок можуть варіюватися від мінімальних до максимальних в залежності від події та обраного коефіцієнта. При виборі результату матчу допустима сума автоматично відображається у відповідному рядку. На популярні матчі та основні результати ігор, такі як переможець, фора, тотал і т.д., максимальна сума зазвичай вища, ніж на менш популярних змаганнях та додаткових ринках.

Згідно з відгуками залишеними клієнтами GGbet, іноді букмекерська контора практикує зниження лімітів для окремих гравців, що може бути спричинене їхнім виграшним досвідом. Це може вважатися недоліком, проте знайти букмекера, який цього уникне, є складніше.

Бонус за рєстрацію GGbet

GGbet bonus

Для отримання вітального бонусу від GGbet потрібно здійснити депозит. Перше поповнення від ₴120 призведе до отримання бонусу у розмірі 200% від суми, але не більше ₴3000. Друге поповнення забезпечить бонус у розмірі 150% до ₴3000. Отримані кошти будуть на бонусному балансі. Щоб їх можна було вивести або використати для ставок, необхідно проставити їх з вейджером х17 (при мінімальному коефіцієнті ставки 1,75) до певного терміну.

Бонуси для постійних клієнтів букмекера

Бонусна програма букмекера пропонує різні види заохочень, такі як гроші на додатковий рахунок, безкоштовні ставки (фрібети), призи з бонусної скрині, кешбек, а також страхування ставок. Часто бонусом є нагорода за поповнення грибового балансу, але існують і бездепозитні заохочення за активність.

Подарунки за поповнення рахунку

В розділі “Акції” завжди можна знайти пропозиції бонусів за поповнення рахунку. Це можуть бути гроші на додатковий рахунок, фрібети, кешбек або страхування ставок. Іноді потрібно відігравати подарунок (як у випадку вітального бонусу від GGbet), а іноді виграш одразу переходить на основний баланс.

Подарунки з бонусної скрині

Бонусна скриня також може принести грошові винагороди, безкоштовні обертання або страхування ставок. Доступ до неї можна отримати, ставлячи протягом 5 днів поспіль, або відкривши скриню за допомогою ключа, який можна придбати за ₴120.

Промокод GGbet

Промокод – це унікальна комбінація букв та цифр, яку вказавши, гравець може отримати бонус від букмекера. Промокод GGbet можна знайти наступними способами:

 1. У особистому кабінеті на сайті БК.
 2. Через електронну пошту.
 3. На сторінці “Акції” на офіційному веб-сайті БК.
 4. На різних Інтернет-ресурсах.

Незалежно від того, хто є поширювачем промокодів, ці спеціальні пропозиції завжди надаються безкоштовно.

Ставки на кіберспорт

GGbet заслужено вважається однією з найкращих букмекерських контор для кіберспортивних ставок: тут представлені ставки на цифрові дисципліни значно ширше, ніж в більшості інших БК. Лінія включає в себе більше турнірів і матчів, а їх розклад відрізняється високою якістю та широким вибором ринків.

У букмекерській конторі GGbet шанувальникам кіберспорту доступні ті ж типи ставок, що й любителям традиційних дисциплін:

 • Звичайний;
 • Експрес;
 • Система.

Заклади можна робити як передматчево, на майбутні події, так і в режимі реального часу (Live) – на ігри, які вже розпочалися. Окрім основних результатів (переможець, рахунок, фора), доступно безліч додаткових опцій, таких як:

 • Підсумки окремих раундів або карт;
 • Тотали карт або раундів;
 • Точні рахунки раундів, карт або періодів;
 • Індивідуальні дії гравців;
 • Окремі внутрішньоігрові події та інші результати.

Розклад популярних матчів може містити десятки, а іноді і сотні ринків, на які можна розмістити ставки.

З огляду на наш досвід та результати, до яких ми прийшли, можемо сміливо визначити GGbet як одне з кращих місць для ставок на кіберспорт за широтою лінії та глибиною розкладу матчів.

Мобільна версія сайту

Сайт ГГбет можна відкрити у будь-якому сучасному мобільному браузері. При нормальному Інтернет-з’єднанні не виникає жодних проблем з швидкістю та стабільністю. Деякі користувачі смартфонів з різних причин не можуть скористатися можливістю завантажити програму GGbet. Гра через браузер може бути перешкоджена лише відсутністю Інтернет-з’єднання. Оформлення мобільної версії та програми ідентичне.

Скачати ГГБет для Android

Щоб завантажити додаток, просто прокрутіть донизу головну сторінку і знайдіть кнопку “Доступно в Google Play” у розділі інформації. Фактично програми немає в Play Market – ви завантажуєте її прямо з веб-сайту букмекера. Спочатку встановіть файл apk на свій смартфон, а потім виконайте установку. Якщо виникнуть проблеми, дозвольте пристрою встановлювати програми з невідомих джерел. Мінімальні вимоги до системи – Android версії 4.4.

Скачати GG bet для iOS

Для iOS установка додатку ще простіша. Просто зайдіть в App Store. Ви можете знайти додаток прямо у магазині програм або скористатися посиланням на веб-сайті букмекера. Мінімальні вимоги до системи – версія iOS 12.0.

Платіжні методи – способи поповнення та виведення коштів

Платіжна опціяМін. сума поповненняМакс. сума поповненняМін. сума виведенняМакс. сума виведення
Банківські картки28 ₴29 999 ₴50 ₴10 000 ₴
Інтернет банкінг28 ₴29 999 ₴50 ₴10 000 ₴
Мобільні платежі (Київстар)7 ₴5 000 ₴НедоступноНедоступно

Для користувачів з інших країн також доступні платформи, такі як Neteller, Skrill, інші електронні гаманці, а також можливість використання криптовалют. При поповненні депозиту через ці методи букмекер не стягує комісію, а кошти зараховуються негайно. Проте час виведення коштів може займати до 7 робочих днів.

Служба підтримки GGbet

Служба підтримки клієнтів у букмекерській конторі GGbet доступна без перерв та вихідних, працює в режимі 24/7/365 – адже кіберспорт потребує постійного нагляду, так само як і звичайні спортивні події. Для зв’язку з підтримкою доступні наступні канали комунікації:

 • Телефонна гаряча лінія: +38 (044) 363-10-61
 • Електронна пошта: [email protected]
 • Онлайн-чат на веб-сайті букмекерської контори GGbet.

FAQ

⭐️ Як увійти до особистого кабінету на сайті БК GG.BET?

Спершу авторизуйтесь на сайті (вкажіть свої логін і пароль), а потім натисніть на номер свого рахунку (цифрова комбінація, що починається з символів ID), і вам відкриються всі можливості особистого кабінету.

⭐️ Як вивести гроші з ГГбет юа?

Виведення коштів з депозиту в GGbet можливе на банківські картки (популярні Visa та MasterCard) та електронні гаманці – Neteller, Skrill, Qiwi, WebMoney та ін.

⭐️ Який бонус у букмекера GG bet?

Для нових користувачів у букмекерської контори ГГбет приготований 100%-вий вітальний бонус, є страховка ставки, певний кешбек при ставках на кіберспорт, а клієнти можуть розраховувати на фрібет при поповненні депозиту.

бонус до 12000 грн

5.0
Довіра та чесність
5.0
Види спорту
5.0
Бонуси
5.0
Підтримка
5.0 Загальний рейтинг
GGbet букмекерська контора
5.0/5