25 березня 2021 року Інститут тваринництва НААН провів Всеукраїнську науково-практичну он-лайн конференцію «Фізіологічні основи живлення сільськогосподарських тварин», присвячену 90-річчю від дня народження професора, д. б. н. Василя Васильовича Цюпка (1931-2019), відомого вченого в галузі фізіології і біохімії сільськогосподарських тварин, яким було розроблено теорію регуляції ліпогенезу у вимені і тканинах тіла великої рогатої худоби; систему вирощування ремонтних телиць з визначенням їх типу й рівня годівлі; систему нормування білка для великої рогатої худоби (Харківська система); розроблено коефіцієнт енергетичної забезпеченості, який широко використовується для оцінки рівня годівлі молочної худоби та ін.

Зі вступним словом до учасників конференції звернувся директор Інституту тваринництва НААН доктор ветеринарних наук, професор, член-кореспондент НААН, Заслужений працівник сільського господарства України Руденко Євген Володимирович.

Про основні віхи життя та діяльності професора Цюпка В. В. зробили змістовні доповіді з презентацією головуюча Ткачова І. В., д. с.-г. н., заступник директора з наукової роботи та Кунець В. В., к. іст. н., с. н. с., провідний науковий співробітник. Пріоритетні напрями роботи з теорії та практики годівлі великої рогатої худоби були окреслені в доповідях Василевського М. В., к. б. н., завідуючого лабораторією оцінки якості кормів та продуктів тваринного походження, учня Василя Васильовича та Золотарьова А. П., наукового співробітника відділу годівлі, фізіології живлення сількькогосподарських тварин та кормо виробництва.

В процесі виступів та обговорення доповідей учасники поділилися спогадами про Василя Васильовича та виклали основні положення власних досліджень на актуальні теми з питань годівлі та фізіологічних основ живлення сільськогосподарських тварин.

Світла пам'ять про видатного вченого, талановиту та неординарну людину живе в серцях і працях його учнів та близьких.

 Завантажити презентацію

 

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література