23 квітня 2020 р. виповнилося 90 років від дня народження відомого вченого в галузі економічної науки, доктора економічних наук, професора  Рижкова Василя Григоровича. Народився майбутній вчений в с. Дівиця Усманського р-ну  Липецької обл. в сім'ї селян. В 1949 р. закінчив Усманський сільсько-господарський технікум та поступив до Воронежського сільськогосподарського інституту на агрономний факультет, який закінчив у 1945 році. Працював агрономом в Орловській обл. з 1954 по 1961 рр. В 1961-1964 рр. навчався в аспірантурі Науково-дослідного інституту тваринництва лісостепу та полісся УССР (нині Інститут тваринництва НААН) відділу економіки. В 1964 р. успішно захистив кандидатську дисертацію. Далі працював на посадах молодшого, наукового та старшого наукового співробітника, завідувача відділу виробництва яловичини Інституту тваринництва, а також доцентом кафедри економіки і організації Харківського зооветеринарного інституту.
  В 1982 р. захистив докторську дисертацію за темою "Інтенсифікація і організація виробництва яловичини", а в 1991 р. йому присвоєно вчене звання професора. Василь Григорович успішно поєднував наукову діяльність з педагогічною. Відомий спеціаліст з розробки та організації спеціалізованих господарств по виробництву яловичини, він заснував наукову школу, представники якої і в теперішній час працюють над стратегічними напрямами розвитку  вітчизняного тваринництва.
  За період 1991-2011 рр. професором Рижковим В. Г. було підготовлено 15 кандидатів та 2 доктори економічних наук. Його науковий доробок складає більш ніж 300 наукових робіт, нагороджений численними почесними грамотами та подяками.
  Світла пам'ять про видатного вченого, талановиту та неординарну людину живе в серцях і працях його учнів та близьких.

Пошук по сайту

Оголошення

 Ми у соцмережах

 

 

Оголошується набір статей до чергового 128 номеру НТБ (правила оформлення)

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література