17 вересня 2019 року в Інституті тваринництва НААН відбулася ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Науковий прогрес у тваринництві і птахівництві».
  Із вступним словом до учасників конференції звернувся заступник директора з наукової роботи, доктор сільськогосподарських наук, професор Помітун І. А. Привітали молодих вчених провідний співробітник відділу селекційно-технологічних досліджень у дрібному тваринництві та конярстві, доктор сільськогосподарських наук Ткачова І. В., вчений секретар Інституту тваринництва, к. с.-г. н. Шкавро Н. М. викладач Харківської державної зооветеринарної академії,доктор сільськогосподарських наук, професор Гноєвий В. І. та інші.
 
В роботі конференції прийняли участь близько 25 молодих вчених з галузевих науково-дослідних установ НААН, вищих навчальних закладів, дослідних господарств, а також співробітник КУ «Миколаївського зоопарку», «Стрілецького кінного заводу №60» та студенти Інституту біології та охорони навколишнього середовища Поморської Академії в Слупську, Польща.
  У рамках конференції молоді вчені представили результати власних досліджень у чотирьох секціях: технологія виробництва продукції тваринництва та птахівництва; годівля тварин і птиці; біотехнологія, генетика, селекція та розведення тварин та птиці, біохімія та фізіологія тварин та птиці. Всі учасники отримали іменні сертифікати. Найкращі доповіді рекомендовані для участі у конкурсі на найкращу доповідь молодих вчених,оголошеного Національною академією аграрних наук України.
  Молоді вчені приймали активну участь в обговоренні, задавали питання доповідачам, оскільки розглядалися актуальні питання в галузях молочного скотарства, конярства, кролівництва, бджільництва тощо.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література