17 вересня 2019 року в Інституті тваринництва НААН відбулася ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Науковий прогрес у тваринництві і птахівництві».
  Із вступним словом до учасників конференції звернувся заступник директора з наукової роботи, доктор сільськогосподарських наук, професор Помітун І. А. Привітали молодих вчених провідний співробітник відділу селекційно-технологічних досліджень у дрібному тваринництві та конярстві, доктор сільськогосподарських наук Ткачова І. В., вчений секретар Інституту тваринництва, к. с.-г. н. Шкавро Н. М. викладач Харківської державної зооветеринарної академії,доктор сільськогосподарських наук, професор Гноєвий В. І. та інші.
 
В роботі конференції прийняли участь близько 25 молодих вчених з галузевих науково-дослідних установ НААН, вищих навчальних закладів, дослідних господарств, а також співробітник КУ «Миколаївського зоопарку», «Стрілецького кінного заводу №60» та студенти Інституту біології та охорони навколишнього середовища Поморської Академії в Слупську, Польща.
  У рамках конференції молоді вчені представили результати власних досліджень у чотирьох секціях: технологія виробництва продукції тваринництва та птахівництва; годівля тварин і птиці; біотехнологія, генетика, селекція та розведення тварин та птиці, біохімія та фізіологія тварин та птиці. Всі учасники отримали іменні сертифікати. Найкращі доповіді рекомендовані для участі у конкурсі на найкращу доповідь молодих вчених,оголошеного Національною академією аграрних наук України.
  Молоді вчені приймали активну участь в обговоренні, задавали питання доповідачам, оскільки розглядалися актуальні питання в галузях молочного скотарства, конярства, кролівництва, бджільництва тощо.

Пошук по сайту

Оголошення

 Ми у соцмережах

 

 

Оголошується набір статей до чергового 128 номеру НТБ (правила оформлення)

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література