10 липня 2019 року в Інституті тваринництва Національної академії аграрних наук України відбулось засідання координаційно-методичної ради з розгляду інформаційних звітів за перше півріччя 2019 року установ-співвиконавців з виконання ПНД № 29 «Скотарство» (підпрограма 1 ,,Методи селекційно-генетичного удосконалення тварин та системи моніторингу і оцінки генетичних ресурсів скотарства”, підпрограма 2 ,,Розроблення прогресивних інноваційних технологій для промислового великотоварного та фермерського  виробництва високоякісної продукції тваринництва”, підпрограма 3 ,,Оптимізація нормування потреб та систем годівлі високопродуктивної молочної і м'ясної худоби за різних технологій виробництва”).
  У роботі засідання прийняли участь провідні науковці Інституту тваринництва НААН, керівники та відповідальні виконавці завдань установ-співиконавців.
  За підпрограмою 1 загалом розглянуто 21 завдання (8 фундаментальних, 11 прикладних та 2 пошукових), за підпрограмою 2 – вісім завдань (1 фундаментальне, 5 прикладних та 2 пошукових), за підпрограмою 3 – шість завдань (3 фундаментальних та 3 прикладних).
  Інформаційні звіти з виконання завдань ПНД № 29 «Розроблення інноваційних технологій виробництва, систем годівлі та методів селекції великої рогатої худоби і забезпечення якості продукції скотарства» («Скотарство») за І-е півріччя 2019 року з урахуванням зауважень і пропозицій затверджено. Рекомендовано передбачити в планах проведення робіт надання до кінця серпня 2019 року сформованих архівів електронних баз даних тварин племінних стад відповідних регіонів до Інституту розведення і генетики тварин ім. М. В. Зубця НААН для формування єдиного електронного реєстру. Висловлено пропозицію щодо запровадження практики заслуховування звітів установ-співвиконавців за півріччя в режимі on-line. Визначено обов’язковою вимогою для усіх співвиконавців надання головній установі передбаченої технічними завданнями науково-технічної продукції (патенти, рекомендації, інструкції, методики, програми, бази даних та ін.) з відображенням економічної ефективності розробок.

 

Копіювання матеріалів без посилання на наш сайт заборонено!

 

Пошук по сайту

Оголошення

 Ми у соцмережах

  Оголошується набір статей (до 18.10.19) до чергового номеру НТБ №122 (детальніше) (правила оформлення)

Запрошуємо молодих вчених взяти участь у конференції (детальніше)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Пропонуємо:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження:

(Прайс)

 


Наукова література