Проведено аналіз основних технологічних характеристик господарств різних типорозмірів та обсягів виробництва яловичини. Встановлено шляхи зниження витрат фінансів, енергії, матеріальних та трудових ресурсів, напрацьовано конструктивні рішення використання відгодівельних майданчиків, узагальнено матеріали інноваційних технологій для підприємств різних типорозмірів.

Розроблено вихідні вимоги, параметри, технічні та технологічні рішення ферми на 50 тварин як модульної ферми, що є основною ланкою у ланцюгу нарощування виробництва яловичини незалежно від умов та систем утримання тварин. На підставі цього для сільськогосподарських підприємств, які мають не менш ніж 100 корів, доопрацьовано технологію відгодівлі тварин з урахуванням необхідності реконструкції старої або будівництва нової ферми за використання приміщень або відкритих майданчиків Розроблено систему утримання тварин, кормову базу та надано рекомендації для розрахунку раціонів годівлі, підготовки та роздавання кормів, прибирання гною, тощо.

Розроблено технологічну карту та проектне рішення на відгодівельні майданчики для бугайців у кількості 50 голів і більше з обладнаним наметом, який додатково забезпечує тварин затінком у спекотну пору року або слугує захистом від негоди.

 Завантажити розробку

 

Контактна інформація: 61026, вул. Тваринників, 1-А, м. Харків
тел./факс: (057)740-31-81;
(057)740-3994; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література