Russian English Ukrainian

 24 березня 2016 року в Інституті тваринництва Національної академії аграрних наук України відбулось засідання координаційно-методичної ради з виконання ПНД № 29 «Скотарство» підпрограми 2 ,,Розроблення прогресивних інноваційних технологій для промислового великотоварного та фермерського виробництва високоякісної продукції тваринництва” та підпрограми 3 ,,Оптимізація нормування потреб та систем годівлі високопродуктивної молочної і м'ясної худоби за різних технологій виробництва” щодо розгляду робочих програм за завданнями на 2016 рік.

У роботі засідання взяв участь в.о. академіка-секретаря Відділення зоотехнії НААН доктор сільськогосподарських наук, професор Жукорський О. М.

Голова координаційно-методичної ради Руденко Є. В. наголосив про чітке дотримання положень календарних планів робочих програм щодо кінцевих результатів НДР та наукової продукції, що буде отримана в ході виконання робіт, проведення передбачених досліджень на високому рівні годівлі та продуктивності тварин.

Було заслухано робочі програми відповідальних виконавців програми з 8 наукових установ НААН. У доповідях була зосереджена увага на питаннях удосконалення способів утримання молочної та м’ясної худоби, годівлі та обґрунтування рецептури нових кормових добавок.

Підсумовуючи результати роботи координаційно-методичної ради, Жукорський О. М. зупинився на необхідності подальшого вдосконалення координуючої ролі головного інституту, підвищення результативності наукових досліджень, цільового та ефективного витрачання бюджетних коштів для вирішення найбільш актуальних проблем і якнайшвидшого впровадження завершених наукових розробок у виробництво, особливий акцент сконцентрував на необхідності дотримання кінцевого результату виконання завдань.

Перепечатка материалов без ссылки на наш сайт запрещена!

 

Поиск по сайту

Объявления

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Полезные ссылки