Russian English Ukrainian

 24 березня 2016 року в Інституті тваринництва Національної академії аграрних наук України відбулось засідання координаційно-методичної ради з виконання ПНД № 29 «Скотарство» підпрограми 2 ,,Розроблення прогресивних інноваційних технологій для промислового великотоварного та фермерського виробництва високоякісної продукції тваринництва” та підпрограми 3 ,,Оптимізація нормування потреб та систем годівлі високопродуктивної молочної і м'ясної худоби за різних технологій виробництва” щодо розгляду робочих програм за завданнями на 2016 рік.

У роботі засідання взяв участь в.о. академіка-секретаря Відділення зоотехнії НААН доктор сільськогосподарських наук, професор Жукорський О. М.

Голова координаційно-методичної ради Руденко Є. В. наголосив про чітке дотримання положень календарних планів робочих програм щодо кінцевих результатів НДР та наукової продукції, що буде отримана в ході виконання робіт, проведення передбачених досліджень на високому рівні годівлі та продуктивності тварин.

Було заслухано робочі програми відповідальних виконавців програми з 8 наукових установ НААН. У доповідях була зосереджена увага на питаннях удосконалення способів утримання молочної та м’ясної худоби, годівлі та обґрунтування рецептури нових кормових добавок.

Підсумовуючи результати роботи координаційно-методичної ради, Жукорський О. М. зупинився на необхідності подальшого вдосконалення координуючої ролі головного інституту, підвищення результативності наукових досліджень, цільового та ефективного витрачання бюджетних коштів для вирішення найбільш актуальних проблем і якнайшвидшого впровадження завершених наукових розробок у виробництво, особливий акцент сконцентрував на необхідності дотримання кінцевого результату виконання завдань.

Перепечатка материалов без ссылки на наш сайт запрещена!

 

Поиск по сайту

Объявления

Объявляется набор в аспирантуру на 2017 год

Об’ява! Оренда приміщення (детальніше)

Увага! Зацікавленим суб'єктам стандартизації з перевірки національних НД (2017 р.) (докладніше)

Послуги Випробувального центру з оцінки та моніторингу якості кормів і продуктів тваринного походження (прайс)

Річний план закупівель на 2017 рік (подивитись)

ДП ДГ "Гонтаровка" предлагает к реализации... (подробнее)

 

Полезные ссылки