17 вересня 2015 року  на базі Інституту тваринництва НААН (м. Харків) відбулися загальні збори Відділення зоотехнії НААН. 

У їх роботі взяли участь віце-президент НААН Бащенко М. І., в.о. академіка-секретаря  Жукорський О. М., члени відділення та керівники профільних інститутів, директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної Державної адміністрації Нездюр О. М., керівники державних підприємств дослідних господарств, науковці та представники регіональних засобів масової інформації.

У процесі роботи загальних зборів, учасники відвідали сучасні тваринницькі комплекси з виробництва молока – ДПДГ «Кутузівка» та ТОВ «Агросвіт», у яких спільними зусиллями виробничників та науковців втілено новітні технології виробництва та забезпечення якості продукції молочного скотарства, а також ознайомилися з роботою Випробувального центру з оцінки якості продуктів тваринництва і кормів, лабораторії молекулярно генетичних досліджень Інституту тваринництва НААН.

Також було розглянуто ряд важливих у сучасних умовах проблем та концепції розвитку підгалузей тваринництва: скотарства, свинарства, вівчарства, рибництва в Україні до 2020 р. Особливу увагу було приділено також участі інститутів системи НААН в розробленні та реалізації регіональних програм розвитку галузей тваринництва, проектів реконструкції виробничих об’єктів та впровадження сучасних технологій в державних підприємствах дослідних господарствах НААН.

Копіювання матеріалів без посилання на наш сайт заборонено!

 

Пошук по сайту

Оголошення

 Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора ДП «ДГ «Гонтарівка» ІТ НААН» (детальніше)

Запрошуємо молодих вчених до участі в конференції (30.10.18) (детальніше)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Оголошується набір статей до НТБ № 120   (до 15.11.18) (детальніше)

(завантажити правила оформлення)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Предлагаем исследования качаства кормов и продукции животного происхождения: (Прайс 2018)

 • зоохимический анализ кормов и их компонентов;
  минеральный состав;
  исследования качества молока и мяса;
  микробиологические исследования;
  токсичность кормов;
  исследования продукции пчеловодства;
  молекулярно-генетические исследования;
  биохимические показатели.


Литература