Fulbright Faculty Development Program – дослідницька програма для молодих викладачів та науковців, фахівців з бібліотечної справи та спеціалістів у галузі управління культури.

Упродовж одного академічного року учасники Програми проводять індивідуальне дослідження; відвідують семінари та лекції в якості вільних слухачів; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах.

Галузі спеціалізації


 Історія, охорона пам'яток історії, археологія, архітектура, філософія, психологія, соціологія, соціальна робота, антропологія, релігійні студії, екологія/охорона довкілля,американські студії (мовознавство, література, мистецтво, історія), ґендерні студії, лінгвістика, журналістика/засоби масової комунікації, мистецтвознавство; історія, критика або менеджмент у галузі культури та театру; театральне мистецтво, література, бібліотечна справа, музеєзнавство, фольклор, управління в галузі освіти, політичні науки, міжнародні відносини, правознавство, економіка (теоретичні напрямки).

 З 2007 року до пріоритетних галузей спеціалізації включено також точні, технічні та природничі дисципліни: астрономія, аеронавтика, біологія, геологія,екологія, енергетика, інженерні дисципліни,комп'ютерні науки та інформаційні технології, матеріалознавство, математика, когнітивні науки/нейронауки, океанографія, фізика, хімія.

Вимоги до кандидатів


 У конкурсі можуть брати участь викладачі та дослідники віком до 35 років, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).

Кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

  • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
  • викладати у ВНЗ та мати щонайменше 2 роки досвіду викладання чи адміністративної роботи у системі вищої освіти ( або 2 роки професійного досвіду у відповідній у галузі);
  • вільно володіти англійською мовою;
  • дотримуватись правил, які регламентовано візою J-1; після завершення терміну ґранту учасник Програми має повернутись в Україну на 2 роки.

Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення


Претендентам необхідно подати до Офісу Програми ім. Фулбрайта комплект документів, до якого входять:заповнена анкета; три рекомендаційні листи; завірені копії диплому про вищу освіту та додатку до диплому.

Анкету заповнюють англійською мовою. Рекомендаційні листи з перекладом (якщо вони написані українською мовою) повинні бути надіслані тими, хто дає Вам рекомендацію, на адресу Офісу Фулбрайта у Києві.

Відбір учасників


Відбір учасників здійснюється на відкритій конкурсній основі:

  • рецензування робіт(травень - червень)
  • співбесідаанглійською мовою (серпень)
  • затвердження рекомендованих кандидатів комісією у Сполучених Штатах Америки та вибір університетів для фіналістів програми (січень –квітень)

Особи, рекомендованідофіналу, складатимуть комп’ютерний тестTOEFL iBT(Internet-based Test of English asa Foreign Language)

Умови ґранту


Учасники Програми отримують: щомісячну стипендію, додаткові гроші для придбання професійної літератури, медичне страхування, квиток в обидва боки. Витрати, пов’язані зі складанням комп’ютерного іспиту TOEFLiBT, покриває Офіс Програми ім. Фулбрайта.

 Документи приймають до 16 травня щороку

 

Пошук по сайту

Оголошення

 Ми у соцмережах

 

Оголошується набір статей до НТБ №129 до 14.04.23 (детальніше)

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література