Fulbright Faculty Development Program – дослідницька програма для молодих викладачів та науковців, фахівців з бібліотечної справи та спеціалістів у галузі управління культури.

Упродовж одного академічного року учасники Програми проводять індивідуальне дослідження; відвідують семінари та лекції в якості вільних слухачів; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах.

Галузі спеціалізації


 Історія, охорона пам'яток історії, археологія, архітектура, філософія, психологія, соціологія, соціальна робота, антропологія, релігійні студії, екологія/охорона довкілля,американські студії (мовознавство, література, мистецтво, історія), ґендерні студії, лінгвістика, журналістика/засоби масової комунікації, мистецтвознавство; історія, критика або менеджмент у галузі культури та театру; театральне мистецтво, література, бібліотечна справа, музеєзнавство, фольклор, управління в галузі освіти, політичні науки, міжнародні відносини, правознавство, економіка (теоретичні напрямки).

 З 2007 року до пріоритетних галузей спеціалізації включено також точні, технічні та природничі дисципліни: астрономія, аеронавтика, біологія, геологія,екологія, енергетика, інженерні дисципліни,комп'ютерні науки та інформаційні технології, матеріалознавство, математика, когнітивні науки/нейронауки, океанографія, фізика, хімія.

Вимоги до кандидатів


 У конкурсі можуть брати участь викладачі та дослідники віком до 35 років, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).

Кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

  • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
  • викладати у ВНЗ та мати щонайменше 2 роки досвіду викладання чи адміністративної роботи у системі вищої освіти ( або 2 роки професійного досвіду у відповідній у галузі);
  • вільно володіти англійською мовою;
  • дотримуватись правил, які регламентовано візою J-1; після завершення терміну ґранту учасник Програми має повернутись в Україну на 2 роки.

Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення


Претендентам необхідно подати до Офісу Програми ім. Фулбрайта комплект документів, до якого входять:заповнена анкета; три рекомендаційні листи; завірені копії диплому про вищу освіту та додатку до диплому.

Анкету заповнюють англійською мовою. Рекомендаційні листи з перекладом (якщо вони написані українською мовою) повинні бути надіслані тими, хто дає Вам рекомендацію, на адресу Офісу Фулбрайта у Києві.

Відбір учасників


Відбір учасників здійснюється на відкритій конкурсній основі:

  • рецензування робіт(травень - червень)
  • співбесідаанглійською мовою (серпень)
  • затвердження рекомендованих кандидатів комісією у Сполучених Штатах Америки та вибір університетів для фіналістів програми (січень –квітень)

Особи, рекомендованідофіналу, складатимуть комп’ютерний тестTOEFL iBT(Internet-based Test of English asa Foreign Language)

Умови ґранту


Учасники Програми отримують: щомісячну стипендію, додаткові гроші для придбання професійної літератури, медичне страхування, квиток в обидва боки. Витрати, пов’язані зі складанням комп’ютерного іспиту TOEFLiBT, покриває Офіс Програми ім. Фулбрайта.

 Документи приймають до 16 травня щороку

 

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література