Russian English Ukrainian

Кунець В. В. Науковий доробок учених у розвиток вітчизняного конярства та кіннозаводства / НААН. Ін-т тваринництва ; Кунець Вікторія Вячеславівна ; наук. ред. І. А. Іонов. – Х., 2014. –  168 с. (Серія «Інститут тваринництва Національної академії аграрних наук України в бібліографії, архівних та літературних джерелах». Кн. 5).

 Висвітлено історію, здобутки та перспективні напрями діяльності провідного галузевого науково-дослідного центру – Інституту тваринництва НААН. У контексті розвитку вітчизняного конярства та кіннозаводства досліджено процес становлення та функціонування, визначено періоди та напрями діяльності лабораторії конярства Інституту.

Зусилля вчених були спрямовані на вивчення кінських ресурсів України, інтенсифікацію методів селекції, удосконалення існуючих та виведення нових порід коней вітчизняної селекції в умовах племінних господарств, ліній та типів за основними селекційними ознаками для забезпечення конкурентоспроможності продукції галузі конярства на міжнародному рівні.

Проаналізовано науковий спадок фундатора-коняра, професора Д. А. Волкова. Представлено анотований бібліографічний список дисертацій з питань конярства, захищених співробітниками ІТ НААН.

Розглянуто історії виведення двох вітчизняних порід коней – української верхової і новоолександрівської ваговозної та виокремлено інститутську складову в цій справі.

Зібрано біографічні відомості про вчених-конярів, які працювали в установі протягом її функціонування.

Видання рекомендоване для учених-конярів, спеціалістів сільського господарства, дослідників історії аграрної науки, аспірантів, студентів вищих та середніх навчальних закладів агарного профілю та для всіх зацікавлених у пізнанні минулого й теперішнього вітчизняної конярської науки та галузі.

Зкачати книгу

Перепечатка материалов без ссылки на наш сайт запрещена!

 

Поиск по сайту

Объявления

Объявляется набор в аспирантуру на 2017 год

Об’ява! Оренда приміщення (детальніше)

Увага! Зацікавленим суб'єктам стандартизації з перевірки національних НД (2017 р.) (докладніше)

Послуги Випробувального центру з оцінки та моніторингу якості кормів і продуктів тваринного походження (прайс)

Річний план закупівель на 2017 рік (подивитись)

ДП ДГ "Гонтаровка" предлагает к реализации... (подробнее)

 

Полезные ссылки