Russian English Ukrainian

Кунець В. В. Науковий доробок учених у розвиток вітчизняного конярства та кіннозаводства / НААН. Ін-т тваринництва ; Кунець Вікторія Вячеславівна ; наук. ред. І. А. Іонов. – Х., 2014. –  168 с. (Серія «Інститут тваринництва Національної академії аграрних наук України в бібліографії, архівних та літературних джерелах». Кн. 5).

 Висвітлено історію, здобутки та перспективні напрями діяльності провідного галузевого науково-дослідного центру – Інституту тваринництва НААН. У контексті розвитку вітчизняного конярства та кіннозаводства досліджено процес становлення та функціонування, визначено періоди та напрями діяльності лабораторії конярства Інституту.

Зусилля вчених були спрямовані на вивчення кінських ресурсів України, інтенсифікацію методів селекції, удосконалення існуючих та виведення нових порід коней вітчизняної селекції в умовах племінних господарств, ліній та типів за основними селекційними ознаками для забезпечення конкурентоспроможності продукції галузі конярства на міжнародному рівні.

Проаналізовано науковий спадок фундатора-коняра, професора Д. А. Волкова. Представлено анотований бібліографічний список дисертацій з питань конярства, захищених співробітниками ІТ НААН.

Розглянуто історії виведення двох вітчизняних порід коней – української верхової і новоолександрівської ваговозної та виокремлено інститутську складову в цій справі.

Зібрано біографічні відомості про вчених-конярів, які працювали в установі протягом її функціонування.

Видання рекомендоване для учених-конярів, спеціалістів сільського господарства, дослідників історії аграрної науки, аспірантів, студентів вищих та середніх навчальних закладів агарного профілю та для всіх зацікавлених у пізнанні минулого й теперішнього вітчизняної конярської науки та галузі.

Зкачати книгу

Перепечатка материалов без ссылки на наш сайт запрещена!

 

Поиск по сайту

Объявления

  Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському семінарі (детальніше)

Оголошується набір статей (до 30.04.18 р.) до чергового номера НТБ № 119 (детальніше)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Полезные ссылки