Кунець В. В. Науковий доробок учених у розвиток вітчизняного конярства та кіннозаводства / НААН. Ін-т тваринництва ; Кунець Вікторія Вячеславівна ; наук. ред. І. А. Іонов. – Х., 2014. –  168 с. (Серія «Інститут тваринництва Національної академії аграрних наук України в бібліографії, архівних та літературних джерелах». Кн. 5).

 Висвітлено історію, здобутки та перспективні напрями діяльності провідного галузевого науково-дослідного центру – Інституту тваринництва НААН. У контексті розвитку вітчизняного конярства та кіннозаводства досліджено процес становлення та функціонування, визначено періоди та напрями діяльності лабораторії конярства Інституту.

Зусилля вчених були спрямовані на вивчення кінських ресурсів України, інтенсифікацію методів селекції, удосконалення існуючих та виведення нових порід коней вітчизняної селекції в умовах племінних господарств, ліній та типів за основними селекційними ознаками для забезпечення конкурентоспроможності продукції галузі конярства на міжнародному рівні.

Проаналізовано науковий спадок фундатора-коняра, професора Д. А. Волкова. Представлено анотований бібліографічний список дисертацій з питань конярства, захищених співробітниками ІТ НААН.

Розглянуто історії виведення двох вітчизняних порід коней – української верхової і новоолександрівської ваговозної та виокремлено інститутську складову в цій справі.

Зібрано біографічні відомості про вчених-конярів, які працювали в установі протягом її функціонування.

Видання рекомендоване для учених-конярів, спеціалістів сільського господарства, дослідників історії аграрної науки, аспірантів, студентів вищих та середніх навчальних закладів агарного профілю та для всіх зацікавлених у пізнанні минулого й теперішнього вітчизняної конярської науки та галузі.

Зкачати книгу

Копіювання матеріалів без посилання на наш сайт заборонено!

 

Пошук по сайту

Оголошення

 Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора ДП «ДГ «Гонтарівка» ІТ НААН» (детальніше)

Запрошуємо молодих вчених до участі в конференції (30.10.18) (детальніше)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Оголошується набір статей до НТБ № 120   (до 15.11.18) (детальніше)

(завантажити правила оформлення)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Предлагаем исследования качаства кормов и продукции животного происхождения: (Прайс 2018)

 • зоохимический анализ кормов и их компонентов;
  минеральный состав;
  исследования качества молока и мяса;
  микробиологические исследования;
  токсичность кормов;
  исследования продукции пчеловодства;
  молекулярно-генетические исследования;
  биохимические показатели.


Литература