26-27 серпня 2021 року в Інституті тваринництва НААН відбулася ювілейна ХV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Науковий прогрес у тваринництві і птахівництві», присвячена 90-річчю від дня народження доктора економічних наук, професора, академіка УААН Омельяненко Андрія Оксентійовича (1931-1995). Зважаючи на потребу дотримання карантинних вимог, конференція відбулася в очно-дистанційному форматі в онлайн-режимі з використанням Zoom платформи.

Із вступним словом до учасників конференції звернулася заступник директора з наукової роботи, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Ткачова Ірина Володимирівна.

У рамках конференції молоді вчені представили результати власних досліджень за такими напрямами: біотехнологія, репродукція сільськогосподарських тварин і птиці; генетика, селекція та розведення тварин і птиці; годівля тварин і птиці; біохімія та фізіологія тварин і птиці; захист здоров’я тварин та екологічний моніторинг якості кормів і продукції тваринництва та птахівництва; технологія виробництва продукції тваринництва та птахівництва; економіка, менеджмент, маркетинг сільського господарства. Всі учасники отримали іменні сертифікати.

Молоді вчені приймали активну участь в обговоренні, задавали питання доповідачам, оскільки розглядалися актуальні питання в галузях молочного скотарства, конярства, кролівництва, бджільництва тощо.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Оголошується набір статей до НТБ №131 до 15.11.23 (детальніше)  

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література