21 вересня 2020 року в Інституті тваринництва НААН відбулося розширене засідання Вченої ради, присвячене аналізу стану справ із виконання показників фінансового плану ДП ДГ «Гонтарівка» ІТ НААН за участі наукових співробітників Інституту, дирекції та головних спеціалістів дослідного господарства. Захід проведено у відповідь на лист Національної академії аграрних наук України від 4.09.2020 р. № 10.2-21/269.

У рамках порядку денного засідання Вченої ради зі звітною доповіддю виступила заступник директора з управління фінансами та економікою підприємства Карапетян Л.М., яка надала детальну інформацію щодо фінансового-економічного стану справ та підсумків роботи господарства за вісім місяців поточного року. Досить ретельно доповідач проаналізувала проблеми, що були пов’язані з недостатньою реалізацією продукції рослинництва в першому півріччі 2020 року і напрямах досягнення планових показників у другому півріччі та в цілому за рік.

Наступним питанням порядку денного зібрання стало обговорення результатів виконання комплексного договору між Інститутом та дослідним господарством (доповідач директор дослідного господарства Заярний А.Л.).

В обговоренні заслуханих доповідей провідні фахівці Інституту (к. с.-г. н. Седюк І.Є., д. с.-г. н. Помітун І.А., д. с.-г. н. Церенюк О.М. та ін.) відзначили недоліки в роботі господарства і акцентували увагу на необхідності подальшого нарощування обсягів виробництва продукції, поліпшення умов годівлі, системи відтворення, виробництва та підготовки кормів до згодовування.

І на завершення засідання Вченої ради директор Інституту Руденко Є. В. від імені колективу привітав і нагородив Почесними грамотами молодих вчених – призерів XIV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Науковий прогрес у тваринництві та птахівництві», присвяченій 90-річчю від дня народження доктора біологічних наук, професора Олексія Дмитровича Бугрова. За результатами конкурсного відбору серед призерів дві кандидатури одностайним рішенням Вченої ради рекомендовано до участі у конкурсі на присудження премії НААН «За кращу наукову доповідь молодого ученого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень».

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Оголошується набір статей до НТБ №131 до 15.11.23 (детальніше)  

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література