23 травня в Інституті тваринництва НААН відбувся круглий стіл, присвячений 100-річчу від дня народження Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора сільськогосподарських наук, професора Волкова Дмитра Андрійовича. В рамках круглого столу відбулася конференція із проблем збереження та розвитку конярства. В заході прийняли участь 28 осіб, в тому числі співробітники Інституту тваринництва НААН, викладачі Луганського національного аграрного університету, Одеського державного аграрного університету, Херсонського державного аграрного університету, Ніжинського агротехнічного інституту,а також керівники і фахівці філій ДП «Конярство України» «Дібрівський кінний завод № 62», «Лозівський кінний завод № 124», «Стрілецький кінний завод № 60», КП «Київський іподром», НВА «Коні» (м. Харків), НВА «Племконецентр» (Закарпатська обл.), ФГ «Слобожанське» (Харківська обл.).

На конференції було зроблено 15 доповідей, присвячених Д. А. Волкову та діяльності селекційного центру з конярства Інституту тваринництва НААН, стану різних порід коней, селекційним процесам у породах, генетичному контролю галузі.

За результатами конференції було прийнято рішення щодо заходів збереження та розвитку галузі конярства: створення асоціації кіннозаводчиків України, підготовка пропозицій до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо відновлення системи дотацій племінного конярства, розробка і ефективна дія програми збереження генофонду коней. Також за аналізом генофонду орловської рисистої породи коней, за згодою фахівців кінних заводів рисистого напряму, було прийнято рішення апробації лінії Запада, визначено склад авторського колективу та комісії для обстеження поголів’я коней.

До круглого столу видано покажчик наукових праць Д. А. Волкова та здійснено набір профільних статей до НТБ інституту.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Оголошується набір статей до НТБ №131 до 15.11.23 (детальніше)  

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література