8 листопада 2018 року в Інституті тваринництва Національної академії аграрних наук України відбулось засідання координаційно-методичної ради з розгляду інформаційних звітів за 2018 рік установ-співвиконавців з виконання ПНД НААН № 29 «Скотарство».

У роботі засідання взяли участь виконуючий обов’язки академіка-секретаря Відділення зоотехнії НААН Жукорський О. М., члени координаційно-методичної ради, провідні науковці Інституту тваринництва НААН та керівники і відповідальні виконавці завдань з установ-співвиконавців ПНД НААН № 29.

У процесі роботи було здійснено аналіз наданих співвиконавцями звітів, відзначено основні досягнення та акцентовано увагу на проблемних питаннях та зауваженнях. За підпрограмою 1 загалом розглянуто 20 завдань (8 фундаментальних, 11 прикладних та 1 пошукове), основну увагу в яких було зосереджено на біологічних закономірностях співвідносної мінливості та генетичної детермінації ознак продуктивності, типу екстер’єру, фертильності, тривалості та ефективності довічного використання молочної та м’ясної худоби.

За підпрограмою 2 розглянуто звіти від 4 установ-співвиконавців 9 завдань (1 фундаментальне, 8 прикладних) щодо прогресивних інноваційних технологій для промислового великотоварного та фермерського виробництва високоякісної продукції тваринництва.

За підпрограмою 3 розглянуто звіти п’яти установ-співвиконавців 9 завдань (3 фундаментальних, 6 прикладних та 1 пошукове), основні дослідження за якими спрямовано на вдосконалення норм і систем годівлі ВРХ за рахунок розроблення нової системи оцінки поживності кормів, оптимізації живлення тварин, введення додаткових критеріїв оцінки повноцінності годівлі, що поліпшують точність нормування живлення, удосконалення і перевірки норм годівлі, коригування структури раціону за співвідношенням грубого та концентрованого кормів, застосування спеціальних преміксів, білково-мінеральних добавок, біологічно активних речовин, нетрадиційних кормів й відходів виробництва.

Інформаційні звіти з виконання завдань ПНД НААН № 29 «Розроблення інноваційних технологій виробництва, систем годівлі та методів селекції великої рогатої худоби і забезпечення якості продукції скотарства» («Скотарство») за 2018 рік з урахуванням зауважень затверджено.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література