8 листопада 2018 року в Інституті тваринництва Національної академії аграрних наук України відбулось засідання координаційно-методичної ради з розгляду інформаційних звітів за 2018 рік установ-співвиконавців з виконання ПНД НААН № 29 «Скотарство».

У роботі засідання взяли участь виконуючий обов’язки академіка-секретаря Відділення зоотехнії НААН Жукорський О. М., члени координаційно-методичної ради, провідні науковці Інституту тваринництва НААН та керівники і відповідальні виконавці завдань з установ-співвиконавців ПНД НААН № 29.

У процесі роботи було здійснено аналіз наданих співвиконавцями звітів, відзначено основні досягнення та акцентовано увагу на проблемних питаннях та зауваженнях. За підпрограмою 1 загалом розглянуто 20 завдань (8 фундаментальних, 11 прикладних та 1 пошукове), основну увагу в яких було зосереджено на біологічних закономірностях співвідносної мінливості та генетичної детермінації ознак продуктивності, типу екстер’єру, фертильності, тривалості та ефективності довічного використання молочної та м’ясної худоби.

За підпрограмою 2 розглянуто звіти від 4 установ-співвиконавців 9 завдань (1 фундаментальне, 8 прикладних) щодо прогресивних інноваційних технологій для промислового великотоварного та фермерського виробництва високоякісної продукції тваринництва.

За підпрограмою 3 розглянуто звіти п’яти установ-співвиконавців 9 завдань (3 фундаментальних, 6 прикладних та 1 пошукове), основні дослідження за якими спрямовано на вдосконалення норм і систем годівлі ВРХ за рахунок розроблення нової системи оцінки поживності кормів, оптимізації живлення тварин, введення додаткових критеріїв оцінки повноцінності годівлі, що поліпшують точність нормування живлення, удосконалення і перевірки норм годівлі, коригування структури раціону за співвідношенням грубого та концентрованого кормів, застосування спеціальних преміксів, білково-мінеральних добавок, біологічно активних речовин, нетрадиційних кормів й відходів виробництва.

Інформаційні звіти з виконання завдань ПНД НААН № 29 «Розроблення інноваційних технологій виробництва, систем годівлі та методів селекції великої рогатої худоби і забезпечення якості продукції скотарства» («Скотарство») за 2018 рік з урахуванням зауважень затверджено.

Пошук по сайту

Оголошення

 Ми у соцмережах

 

 

Оголошується набір статей до чергового 128 номеру НТБ (правила оформлення)

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література