30 жовтня 2018 року в Інституті тваринництва НААН відбулася ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Науковий прогрес у тваринництві і птахівництві», присвячена 100-річчю з дня заснування Національної академії аграрних наук України. Учасниками конференції були молоді вчені та аспіранти з галузевих науково-дослідних установ НААН (Інститут тваринництва НААН, Інститут розведення і генетики тварин ім М. В. Зубця, Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН, Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН) та вищих навчальних закладів (Харківська державна зооветеринарна академія, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка). Всього в роботі конференції прийняли участь 25 молодих вчених.

У рамках конференції молоді вчені представляли результати власних досліджень у трьох секціях: технологія та механізація виробництва продукції тваринництва та птахівництва; годівля тварин і птиці; біотехнологія, генетика, селекція та розведення тварин та птиці. Всі учасники отримали іменні сертифікати.

Із вступним словом до учасників конференції звернувся заступник директора з наукової роботи, доктор сільськогосподарських наук, професор Помітун І. А. Привітали молодих вчених і провідні вчені Інституту тваринництва – завідувач відділу селекційно-технологічних досліджень у дрібному тваринництві та конярстві, доктор сільськогосподарських наук, доцент Церенюк О. М., старший науковий співробітник відділу годівлі, фізіології живлення сільськогосподарських тварин та кормовиробництва, кандидат сільськогосподарських наук, Дроздов С. Є., вчений секретар спеціалізованої вченої ради, к. с.-г. н. Корх І. В.

Проведення конференції сприяло підвищенню майстерності та спілкуванню молодих вчених, обміну набутими знаннями, досвідом та інформацією про новітні досягнення в галузі тваринництва, а також ефективної співпраці між науковими установами та вищими навчальними закладами з питань підготовки нових наукових кадрів.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література