25-26 вересня 2017 року в Інституті тваринництва НААН відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Науковий прогрес у тваринництві і птахівництві», учасниками якої стали молоді вчені та аспіранти з галузевих науково-дослідних установ НААН, вищих навчальних закладів та представники господарств та виробничих фірм.

Із вступним словом до учасників конференції звернувся директор Інституту член-кореспондент НААН Руденко Є. В. Привітали молодих вчених і провідні вчені Інституту тваринництва – завідувач відділом біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин, кандидат сільськогосподарських наук Сушко О. Б., старший науковий співробітник лабораторії економіки та організації виробництва продуктів тваринництва, кандидат економічних наук, голова Ради молодих вчених Канцевич С. І., вчений секретар, кандидат сільськогосподарських наук Шкавро Н. М.

Програмою конференції передбачено роботу трьох секцій, на яких заслухано і обговорено 25 доповідей з питань фізіології, годівлі, захисту здоров'я тварин; генетики, розведення та селекції тварин; технології виробництва продуктів тваринництва.

Проведення такої конференції сприяє безпосередньому спілкуванню молодих вчених, а саме: обміну набутих знань, досвідом та інформацією про новітні досягнення в галузі тваринництва.

Переможців, що посіли перші три місця, відзначено грошовими преміями.

Матеріали ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Науковий прогрес в тваринництві і птахівництві»  (скачати)

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література