22 вересня 2017 року на базі Інституту тваринництва НААН (м. Харків) та ДП «ДГ «Гонтарівка» проведено семінар-нараду з питань забезпечення повноцінної годівлі високопродуктивної худоби та овець з використанням концентратів транзитного протеїну та енергії. У роботі взяли участь перший віце-президент НААН Бащенко М. І., заступник академіка-секретаря відділення зоотехнії НААН Жукорський О. М., голова «Асоціації виробників та переробників сої» Тимченко В. Н., керівники та науковці профільних інститутів, директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної Державної адміністрації Нездюр О. М., керівники державних підприємств дослідних господарств НААН та Харківської області.  

У процесі роботи семінару-наради, учасники відвідали об’єкти тваринництва ДП «ДГ «Гонтарівка» Інституту тваринництва НААН», у яких спільними зусиллями виробничників та науковців втілено сучасні технології підготовки кормів та годівлі молочної худоби і овець.

На пленарному засіданні було розглянуто ряд важливих теоретичних та практичних питань забезпечення у сучасних умовах повноцінної годівлі високопродуктивної худоби та овець з використанням концентратів транзитного протеїну та енергії.

 

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література