22 вересня 2017 року на базі Інституту тваринництва НААН (м. Харків) та ДП «ДГ «Гонтарівка» проведено семінар-нараду з питань забезпечення повноцінної годівлі високопродуктивної худоби та овець з використанням концентратів транзитного протеїну та енергії. У роботі взяли участь перший віце-президент НААН Бащенко М. І., заступник академіка-секретаря відділення зоотехнії НААН Жукорський О. М., голова «Асоціації виробників та переробників сої» Тимченко В. Н., керівники та науковці профільних інститутів, директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної Державної адміністрації Нездюр О. М., керівники державних підприємств дослідних господарств НААН та Харківської області.  

У процесі роботи семінару-наради, учасники відвідали об’єкти тваринництва ДП «ДГ «Гонтарівка» Інституту тваринництва НААН», у яких спільними зусиллями виробничників та науковців втілено сучасні технології підготовки кормів та годівлі молочної худоби і овець.

На пленарному засіданні було розглянуто ряд важливих теоретичних та практичних питань забезпечення у сучасних умовах повноцінної годівлі високопродуктивної худоби та овець з використанням концентратів транзитного протеїну та енергії.

 

Перепечатка материалов без ссылки на наш сайт запрещена!

 

Поиск по сайту

Объявления

Оголошується набір до аспірантури на 2018 рік (детальніше)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Полезная информация

Предлагаем исследования качаства кормов и продукции животного происхождения: (Прайс 2018)

 • зоохимический анализ кормов и их компонентов;
  минеральный состав;
  исследования качества молока и мяса;
  микробиологические исследования;
  токсичность кормов;
  исследования продукции пчеловодства;
  молекулярно-генетические исследования;
  биохимические показатели.


Литература