11-13 вересня цього року на базі оздоровчого комплексу, пансіонату «Біле озеро», розташованого у мальовничій, багатій на легенди землі села Задінецьке Зміївського р-ну, що на Харківщині, пройшла ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Сучасні досягнення і перспективи розвитку тваринництва та птахівництва. Погляд молодих вчених», організаторами якої був Інститут тваринництва НААН.

Робоча програма конференції була розрахована на 2 дні і розділена на 6 робочих секцій, до складу яких входили: 1) годівля, біохімія та фізіологія тварин; 2) генетика та розведення тварин; 3) біотехнологія, репродукція тварин і екологія; 4) захист здоров’я тварин і якість продукції тваринництва; 5) технологія виробництва продукції тваринництва; 6) економіка, менеджмент, маркетинг.

На офіційному відкритті конференції виступили директор Інституту тваринництва, доктор ветеринарних наук Руденко Євгеній Володимирович, завідувач лабораторії годівлі жуйних тварин, директор ДДС птахівництва, кандидат біологічних наук Терещенко Олександр Володимирович, заступник диретора з наукової роботи ДДС птахівництва, доктор сільськогосподарських наук Катеринич Олег Олександрович, завідувач лабораторії годівлі жуйних тварин, доктор сільськогосподарських наук Михальченко Степан Адамович,  завідувач відділу біології репродукції сільськогосподарських тварин, кандидат сільськогосподарських наук Сушко Олексій Борисович і завідувач лабораторії селекційно-технологічних досліджень у свинарстві, кандидат сільськогосподарських наук Церенюк Олександр Миколайович.

У своєму привітальному слові вони підкреслили важливість проведення таких заходів та позитивний вплив спілкування аспірантів і молодих учених між собою на їх науковий та фаховий рівень.

Всього в роботі конференції прийняли участь більше 30 учасників. У цьому науковому форумі прийняли активну участь не тільки вчені, а і фахівці та виробники товарної продукції. Серед учасників були представники дослідних і фермерських господарств, вищих навчальних закладів і крупних виробничих фірм.

Під час конференції було також організовано виставку наукової літератури та розробок Інституту тваринництва та ДДС птахівництва НААН, де кожен учасник міг ознайомитися та придбати методичні рекомендації, посібники та монографії з новітніми розробками співробітників наукових установ.

Під час конференції було оголошено конкурс на кращу наукову доповідь, і наприкінці роботи 6 науковців-переможців отримали знакові призи. Найкращі доповіді будуть рекомендовані для участі у конкурсі на найкращу доповідь молодих вчених у НААН України.

ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Сучасні досягнення і перспективи розвитку тваринництва та птахівництва. Погляд молодих вчених» дала змогу не тільки зустрітися молодим вченим і фахівцям, обмінятися знаннями, досвідом і думками між науковцями, спеціалістами фірм і виробничих підприємств, але й намітити шляхи розв’язання сучасних проблем галузей, визначити перспективні напрями та методологічні прийоми проведення наукових досліджень.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Оголошується набір статей до НТБ №131 до 15.11.23 (детальніше)  

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література