17 вересня 2015 року  на базі Інституту тваринництва НААН (м. Харків) відбулися загальні збори Відділення зоотехнії НААН. 

У їх роботі взяли участь віце-президент НААН Бащенко М. І., в.о. академіка-секретаря  Жукорський О. М., члени відділення та керівники профільних інститутів, директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної Державної адміністрації Нездюр О. М., керівники державних підприємств дослідних господарств, науковці та представники регіональних засобів масової інформації.

У процесі роботи загальних зборів, учасники відвідали сучасні тваринницькі комплекси з виробництва молока – ДПДГ «Кутузівка» та ТОВ «Агросвіт», у яких спільними зусиллями виробничників та науковців втілено новітні технології виробництва та забезпечення якості продукції молочного скотарства, а також ознайомилися з роботою Випробувального центру з оцінки якості продуктів тваринництва і кормів, лабораторії молекулярно генетичних досліджень Інституту тваринництва НААН.

Також було розглянуто ряд важливих у сучасних умовах проблем та концепції розвитку підгалузей тваринництва: скотарства, свинарства, вівчарства, рибництва в Україні до 2020 р. Особливу увагу було приділено також участі інститутів системи НААН в розробленні та реалізації регіональних програм розвитку галузей тваринництва, проектів реконструкції виробничих об’єктів та впровадження сучасних технологій в державних підприємствах дослідних господарствах НААН.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література