24 червня 2015 року в Інституті тваринництва Національної академії аграрних наук України відбулося чергове засідання Координаційно-методичної ради з виконання завдань програми наукових досліджень НААН 24 «Система організаційно-економічних, технологічних та селекційних рішень з ефективного виробництва продукції молочного і м’ясного скотарства» («Скотарство») за перше півріччя 2015 року.

Засідання координаційно-методичної ради відкрив директор Інституту тваринництва НААН, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААН Руденко Є. В. З вступним словом до присутніх звернувся в. о. академіка-секретаря Відділення зоотехнії НААН, доктор сільськогосподарських наук, професор Жукорський О. М.

Засідання продовжилося доповідями кураторів із виконання завдань ПНД НААН. У ході викладення презентаційного матеріалу звітів доповідачі зосередили увагу на питаннях удосконалення технологій утримання молочної та м’ясної худоби, результатах оцінки різних систем економічного і ветеринарного забезпечення галузей, розробки засобів захисту, годівлі тварин, розробки кормових добавок, впровадження ефективних біотехнологічних методів відтворення великої рогатої худоби, а також означили проблеми та шляхи вирішення в селекції, технології, годівлі коней, хутрових звірів та кролів. В процесі рецензування було відзначено кращі звіти установ-співвиконавців та окреслено окремі зауваження щодо надання інформаційних матеріалів.

У виступах з обговорення результатів наукових досліджень та перспектив їх подальшого виконання взяли участь провідні науковці: доктор ветеринарних наук Руденко Є. В., доктор ветеринарних наук Куцан О. Т., доктор сільськогосподарських наук Помітун І. А. доктор сільськогосподарських наук Михальченко С. А., доктор сільськогосподарських наук Шабля В. П., доктор сільськогосподарських наук Вакуленко І. С., доктор біологічних наук Бугров О. Д., кандидат сільськогосподарських наук Сушко О. Б., кандидат сільськогосподарських наук Ткачова І. В., кандидат економічних наук Марченко В. А. Особливий акцент виступаючі сконцентрували на обговоренні методологічного забезпечення результатів наукових досліджень та їх практичного впровадження у виробництво.

За підсумками засідання Координаційно-методична рада ухвалила рішення про затвердження звітів із урахуванням зауважень, зміни до персонального складу КМР, план роботи на II півріччя та прийняла постанову, яка скерована до установ-співвиконавців за науковими напрямами ПНД.

 

Копіювання матеріалів без посилання на наш сайт заборонено!

 

Пошук по сайту

Оголошення

 Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора ДП «ДГ «Гонтарівка» ІТ НААН» (детальніше)

Запрошуємо молодих вчених до участі в конференції (30.10.18) (детальніше)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Оголошується набір статей до НТБ № 120   (до 15.11.18) (детальніше)

(завантажити правила оформлення)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Предлагаем исследования качаства кормов и продукции животного происхождения: (Прайс 2018)

 • зоохимический анализ кормов и их компонентов;
  минеральный состав;
  исследования качества молока и мяса;
  микробиологические исследования;
  токсичность кормов;
  исследования продукции пчеловодства;
  молекулярно-генетические исследования;
  биохимические показатели.


Литература