13 листопада 2014 року в Інституті тваринництва Національної академії аграрних наук України відбулося засідання Координаційно-методичної ради НМЦ «Технології у тваринництві» з розгляду виконання завдань програм наукових досліджень НААН за 2014 рік: ПНД 7, підпрограма 3; ПНД 24; ПНД 23, підпрограма 2; ПНД 30, підпрограми 2 та 3, а також визначення стратегічних напрямів досліджень на перспективу.

У роботі засідання КМР взяв участь в. о. академіка-секретаря Відділення зоотехнії НААН, доктор сільськогосподарських наук, професор Жукорський О. М. та більше ніж 70 науковців із 11 наукових установ системи НААН.

У ході викладення презентаційного матеріалу звітів на пленарному засіданні доповідачі зосередили увагу на питаннях селекції, удосконалення технологій утримання молочної та м’ясної худоби, результатах оцінки різних систем ветеринарного забезпечення галузі, розробки ветеринарних засобів захисту, годівлі тварин, впровадження ефективних біотехнологічних методів відтворення великої рогатої худоби. Розкрили також питання селекції, технології, годівлі коней, хутрових звірів та кролів. Жваву дискусію визвало завдання, яке виконував Інституту тваринництва степових районів ,,Асканія-Нова” ім. М. Ф. Іванова ННСГЦВ з питання розробки технологій виробництва продукції вівчарства та м’ясного скотарства в умовах органічного виробництва. Після доповідей виконавців завдань було надано слово кураторам від НМЦ головної установи, які провели ґрунтовний аналіз їх виконання, окреслили подальші перспективи та конкретні задачі.

У заключній частині засідання його учасники порушили питання щодо єдності та комплексності завдань ПНД в плані формування програми ,,Скотарство” на 2016–2020 роки з напрямів селекція, технологія, годівля, ветеринарне забезпечення галузі.

За результатами роботи засідання Координаційно-методична рада ухвалила рішення про затвердження звітів із урахуванням зауважень та прийняла проект постанови.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література